Македонија

Јанкулоска пристигна на суд на две тркала

Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска, за денешните закажани рочишта на суд пристигна со својот бел мотор. Таа носеше кацига на главата, елек во темно црвена боја и фармерки, јавува ТВ 21.

ФОТО: ТВ 21

Тагови
Прикажи повеќе

Слични артикли

Еден коментар

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close