Ја немаше долго време, но сега се врати! Накова позира во лифт во бела блузичка, а градник нема! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ја немаше долго време, но сега се врати! Накова позира во лифт во бела блузичка, а градник нема! (ФОТО)

Познатата манекенка повторно е активна...

Ако уште некое време не се појавеше на социјалните мрежи со нова фотографија, очигледно ќе пријавевме во полиција дека познатата манекенка Александра Накова исчезнала…

За среќа се е во ред. Александра се врати на социјалните мрежи и тоа во свој стил.

Таа своите фанови ги почести со нова секси-фотка на којa во преден план се брадавиците, бидејќи како што може да видите, Накова нема градник на себе.

Убава фотографија, мора да се признае…

 

View this post on Instagram

 

💫

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close