ИНТЕРВЈУ со Вицепремиерот Кочо Анѓушев: Перспективата на земјата е во развој на домашните компании – Слободен печат
Слободна ТВ

ИНТЕРВЈУ со Вицепремиерот Кочо Анѓушев: Перспективата на земјата е во развој на домашните компании

Перспективата на земјата е во развој на домашните компании. Последните показатели говорат дека домашните инвестиции се зголемуваат и се натпреваруваат со странските.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close