ИНЦИДЕНТ ВО ГРАДСКО: Три лица физички нападнале сожител – Слободен печат
Хроника

ИНЦИДЕНТ ВО ГРАДСКО: Три лица физички нападнале сожител

Како што информираат од СВР Велес, на нападот му претходела вербална расправија.

Во Полициската канцеларија Градско, синоќа околи 21:30 часот  29-годишниот М.Р. од Градско пријавил дека на ул.„Александар Македонски”, бил физички нападнат од С.С.(24), Е.Б.(38) и Е.Ф.(33), сите од Градско.

Како што информираат од СВР Велес, на нападот му претходела вербална расправија.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close