Игор уште го нема во нејзина близина, но Северина сепак ужива во добро вино и во добро друштво

Северина Којиќ одлучила викендов да го помине со добро друштво на Истра.

„Имам мал круг големи луѓе…“ напиша пејачката во опис на фотографијата на која позира со група пријатели на Истра.

Освен нејзиниот менаџер Томица Петровиќ, на сликата меѓу другите се и нејзиниот пиар Давор Гргин и братучетката на Северина Миа Поповиќ.

Неодамна нејзиниот сопруг Игор Којиќ објави фотографија и откри дека ужива во летување во Хрватска со внуката. Иако бил во Хрватска не објави фотографија со Северина, а ни таа со него, а не е познато ни дали се виделе.

Instagram

Според гласините што се шират на социјалните мрежи Игор и Северина не се виделе неколку месеци, откако таа се врати во Загреб од Белград. Останува да видиме во која насока ќе се движи нивниот однос.

Прочитајте и...  Научниците пронашле нов орган во грлото проучувајќи го ракот на простатата

Поврзани вести

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Проветрувајте ги просториите за да го „растерате“ коронавирусот!

Слободен печат

Бекам повторно ја бакнува својата ќерка Харпер во уста: Обожавателите кренаа вистинска бура на Инстаграм

Слободен Печат

Остави Коментар