ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Снимка од грабежот на бензинската на ОКТА во Сарај (ВИДЕО) - Слободен печат

ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Снимка од грабежот на бензинската на ОКТА во Сарај (ВИДЕО)

Видео снимка од грабежот во бензиската на ОКТА во скопската општина Сарај, кој се случи на 11 септември, објави порталот Алмакос.

Според порталот, крадците се фатени денеска во скопското село Грчец, но нема повеќе детали за нивниот идентитет.

+ VIDEO EKSKLUZIVE/ Ja si u plaçkit me armë pompa e benzinës “Okta” në afërsi të Sarajit👇Për më tepër informohu në Almakos.com

Publiée par Almakos.com sur Jeudi 19 septembre 2019

Прочитај повеќе

Бурна ноќ во Куманово: Маж запалил полициско возило, пукал во службеници, па побегнал

Слободен печат

Скопјанец кај сосетката ја криел својата марихуаната

Слободен печат

Дванаесет лица повредени во сообраќајки во Скопје

Слободен печат

Се судрија два автомобили на Партизанска

Слободен печат

Тетовец со убодна рана пренесен на скопските клиники

Слободен печат

Почина момчето кое беше повредено во сообраќајката на патот Тетово-Скопје

Слободен печат

Остави Коментар

eight − 6 =

Прочитај повеќе

Страота сообраќајка во Струмица: Едно лице загина, три се повредени

Слободен печат

Гореше куќа во Скопје

Рането 18-годишно момче во Скопје

Тројца скопјани и тетовец уапсени за дрога

Велосипедист удрен на пешачки премин пред „Холидеј Ин“

Слободен Печат

Битолчанец и се заканувал и ја тепал сопругата