1 C
Скопје

Дамите лудуваат по новиот Шварценегер: Синот на Арнолд е новиот миленик на женската публика

Актерот Патрик Шварценегер, син на холивудската ѕвезда Арнолд Шварценегер, беше фотографиран на плажа на Хаваи, а обожавателите на младиот актер се воодушевени од неговото извајано тело.

Profimedia
Profimedia

Патрик вчерашниот ден го искористил да се релаксира во морето. Со опрема за аматерско нуркање, тој ги истражувал морските длабочини, а одреден дел од своето време го поминал шетајќи на плажата.

Profimedia
Profimedia

Американските папарацо – фотографи успеале да го фотографираат кога излегол од морето.

Profimedia
Profimedia

Патрик несомнено е новиот миленик на женската публика.

Прочитајте и...  Руски психотерапевт советува како до подобар, посреќен и поисполнет живот

Поврзани вести

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА I Ловџика на трофеи ја згрози јавноста: На денот на заљубените позираше со убиена жирафа

И.И.

„Twitter“ наскоро со нова опција: Ќе се наплаќаат ексклузивни содржини

Слободен Печат

Дали Меган Маркл навистина го откри полот на бебето со овој детаљ?

Слободен Печат

Руски психотерапевт советува како до подобар, посреќен и поисполнет живот

Слободен Печат

Кралицата Летиција им пркоси на модните правила: Трет пат се појавува во ист стајлинг

Слободен Печат

Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години видени повторно заедно

Слободен Печат

Остави Коментар