Братот на Кејт Мидлтон поради неа е во ДЕПРЕСИЈА: Притисокот е неиздржлив

Многумина би рекле дека да се биде роднина на член од кралското семејство е вистински благослов, но братот на Кејт Мидлтон не мисли така.

Џејмс Мидлтон е една од најпопуларните личности во Велика Британија, особено откако неговата сестра стана војвотка во британското кралско семејство. Тој конечно отворено зборува за борбите кои секојдневно ги води поради ова.

Неговиот живот е практично целосно јавен уште од времето кога почнаа да се забавуваат принцот и Кејт. Тој имал само 23 години и не очекувал дека мирниот живот на неговото семејство преку ноќ ќе стане интересен за јавноста.

Денес Џејмс има 32 години, а поради постојаната медиумска изложеност, со текот на времето му се дијагностицирани низа нарушувања, меѓу кои и депресија и синдром на недостаток на внимание и хиперактивност.

Поради тоа, решил да се повлече од своето семејство и да живее одвоен живот на фарма, во приватна куќа. Има неколку кучиња, а се занимава со произведување и дистрибуција на персонализирани колачи од бел слез.

View this post on Instagram

The ever growing 🐾 pack

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат