Босанската Парис Хилтон од врел базен скокна во снег – погледнете ја нејзината реакција (ВИДЕО)

Една од најпознатите босански водителки и инфлуенсерки – Хана Хаџиавдагиќ Табаковиќ во регионот е позната како „босанската Парис Хилтон“, објави видео на кое во бикини лежи во снег и тоа по излегување од топол базен.

Хана моментално е на зимување во Австрија, а дека навистина ужива сведочат и нејзините објави на Инстаграм.

Водителката во бел едноделен костим за капење излезе од базен со жешка вода и веднаш се „фрли“ во снегот. Од снимката може да се забележи дека не и беше сеедно на Хана, но веќе го направи тоа…

– Зимски радости кога #повторнонајдобриотзадник ќе се смрзне – напишала таа како коментар на  видеото.

Погледнете:

Прочитајте и...  Лила Филиповска објави чудна фотографија на Инстаграм, па и порачаа: Избричи си ги рацете! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат