Заштитното лице на „Викторија Сикрет“ ги воодушеви своите фанови! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоУбавина

Заштитното лице на „Викторија Сикрет“ ги воодушеви своите фанови! (ФОТО)

Холанѓанката се прослави како заштитно лице на познатиот бренд  „Викторија Сикрет“.

Преубавата манекенка Роми Стријд ги воодушеви своите фанови ширум светот со новите атрактивни фотографии. Оваа убавица од ден во ден станува се повеќе популарна. Дефинитивно никој не може да остане рамнодушен на нејзината убавина. Холанѓанката се прослави како заштитно лице на познатиот бренд  „Викторија Сикрет“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close