ВИДЕО | Преслатки домашни миленици ја пресоздаваат „Flowers“ на Мајли Сајрус

Фото: Скриншот/Тик-ток

Моментално, „Flowers“ на Мајли Сајрус е еден од најпопуларните хитови во светот, химна на сите изневерени жени и мажи и песна која нè потсетува дека најважната љубовна врска во животот е онаа која ја градиме самите со себе.

Тик-ток е платформа каде доминира забавна содржина, па „Flowers“ со својата позитивна порака веднаш стана дел од креативните видеа на корисниците. Едни од најпопуларните профили се секогаш оние со преслатки домашни животни, чии сопственици и овојпат ја рекреираа популарната песна на свој интересен начин.

Во продолжение, погледнете ги најзабавните видеа на Тик-ток и не заборавајте сами да си подарите цвеќе и да се сакате.

@heyitsgingerandpepper Strong independent cat 🐈💅 tag @Miley Cyrus so she can see Ginger 🥰 #flowers ♬ Flowers – Miley Cyrus

@pugloulou The independent, self-loving queen we all aspire to be 💐👑 #dogsoftiktok #petsoftiktok #pug #flowers #mileycyrus @Miley Cyrus ♬ Flowers – Miley Cyrus

@mr_smokey21 #mileycyrusflowers ♬ eredeti hang – Mr. Smokey

@iamcalledlucas I love this song and btw WE’RE 300k!!! 🫶 #flowers #flowersmileycyrus #mileycryus #doglover ♬ Flowers – Miley Cyrus

@mr_smokey21 #mileycyrusflowers ♬ Flowers – Miley Cyrus

Повеќе на темата:

Зошто одмазничките песни на Шакира и Мајли Сајрус кренаа толку голема прашина?

Мајли Сајрус го снимила спотот во вилата во која поранешниот ја изневерил со 14 жени

Златниот фустан ја откри мистеријата: Лиам Хемсворт ја изневерил Мајли со Џенифер Лоренс?

Видео на денот