15 C
Скопје

ВИДЕО: Маж стави дете во контејнер за донации кај „Сити мол“

На социјалните мрежи денеска се појави видео кое ги шокираше скопјани, каде се гледа како човек става дете во контејнерот за донации во близина на трговскиот центар „Сити мол“ во Карпош.

После одредено време детето пронаоѓа ќеси кои најверојатно содржат донации од граѓаните, а мажот ги вади и ги спушта во близина. Тука видеото завршува, не може да се види дека потрагата по ќеси за донации не запира.

Скопјани реагираа на видеото и напишаа дека тоа што може да се види на него е „секојдневие“.

Поврзани вести

Демократите победија на изборите во Херцег Нови, партијата на Ѓукановиќ доби само 6 места

Слободен печат

ВИДЕО | Необично грабнување во Татарстан: Украле авион, се урнаа неколку минути по полетувањето и загинаа

Слободен печат

ВИДЕО: Шпанците излегоа на улиците за да го прослават укинувањето на карантинот – шест месеци беа заклучени

Слободен печат

Медиумски фонд, со пари од медицинскиот канабис!

Љубиша Николовски

ВИДЕО: Непоканет гостин му ја украде славата на министерот додека даваше изјава

Слободен печат

Индија мака мачи со пандемијата, регрутира поранешен воен медицински персонал

Слободен печат

Остави Коментар