Вака изгледа европска велосипедска патека во Скопје (ФОТО) – Слободен печат
Ваш аголВи Препорачуваме

Вака изгледа европска велосипедска патека во Скопје (ФОТО)

Фотографиите се забележани на велосипедска патека во центарот на градот.

Читател на „Слободен печат“ ни испрати фотографии од велосипедска патека во Скопје, на која се наоѓа измет.

Фотографиите се забележани на велосипедска патека во центарот на градот:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close