Tag : женски ракометен клуб ница

Ракомет Спорт

Интервју со Марјан Колев: Без силна лига и стратегија, ќе имаме само таленти кои нема никогаш да прераснат во врвни играчи!

Фидан Коминовски
„Слободен печат“ направи ексклузивно интервју со Марјан Колев, кој што своевремено ги бранеше боите на најдобрата македонска ракометна репрезентација, моментно е тренер на францускиот женски...