Tag : водолиите

Забава Магазин

Хороскоп за 19 февруари среда – Стрелците го запоставиле здравјето, Водолиите ги очекуваат поголеми приходи

Слободен печат
Овен Обидете се да спречите кавга со еден соработник. Имате добри идеи за работа, но треба да ги реализирате. Потрудете се и добро ќе заработите....
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за вторник 10 декември, Биковите претерано ќе тактизираат, Водолиите ќе бидат повредени бидејќи никој нема да им обрнува внимание

Слободен печат
Овен Добро умеете да го предвидите текот на случување и можниот расплет на деловна сцена. Потребно е да воспоставите внатрешен мир и задоволство. Бик Претерано...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 06 ноември, среда – на Водолиите ќе им недостасуваат пари, Раковите ќе привлекуваат додворувачи

Слободен печат
Овен Пред вас е успешен работен ден. Можен е некој јавен настап или пофалба како и награда за вашиот труд. Кога станува збор за љубовта,...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 01 ноември 2019 – Овните во емоционална криза, Водолиите ќе имаат проблеми со нетпеливоста

Слободен печат
Овен Ве очекуваат некои непријатности. Со оглед на тоа дека овие непријатности нема подолго да потрајат ве советуваме да бидете потрпеливи и да ги одложите...