Tag : вкрстени лигаменти

Спорт Фудбал

Катастрофа за Ливерпул: Крај на сезоната за Ван Дајк

Слободен печат
Ливерпул денеска освен што не победи во градското дерби против Евертон поради ВАР технологијата, туку остана и без својот најдобар дефанзивец, Вирџил ван Дајк за...