Tag : вели

Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 18 октомври – петок, кај Вагите позитивни промени, Раковите со бројни прилики за флерт

Слободен печат
Овен Можно е напредување на работа, но доколку сте мамеле со извршувањето на задачите, ќе бидете отпуштени. Во љубовта можете да очекувате убав ден доколку...
Здравје Магазин

Да ги расчистиме митовите: Обична или кисела вода?

Слободен печат
За киселата вода можете да слушнете и прочитате се, од тоа дека е лековита, па се до тоа дека е штетна, во однос на обичната...
Еспресо Хороскоп

Што вели секој хороскопски знак после сексот?

Слободен печат
Што велат хороскопските знаци после водење љубов? Еден би сакал повторно, друг е гладен, трет брза за на работа. А четврт одма би се венчал....
Еспресо Хороскоп

Видео хороскоп за 30.05.2019, четврток

Слободен печат
Погледнете што велат ѕвездите за денешниот ден. Кој хороскопски знак сте вие?...