23.8 C
Скопје

Tag : вања кнежевиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерките на Карлеуша мета на закани на социјалните мрежи поради „Ѕвездите на Гранд“

Слободен Печат
По дисквалификацијата на натпреварувачката Вања Кнежевиќ од српскиот музички натпревар „Ѕвездите на Гранд“, малолетните ќерки на Јелена Карлеуша почнале да добиваат бројни закани и навреди...