Tag : тимуе бакајоко

Спорт Фудбал

Моментот кога забораваш кој број на дресот го носиш! (ВИДЕО)

Слободен печат
Играчот на Монако, Тимуе Бакајоко, навикнат во својата кариера да го носи дресот со број 14, се обиде да излезе од игра, заборавајќи дека тој...