16 C
Скопје

Tag : старици

Вести Свет Слајдер

ВИДЕО: Aмериканки се маскирале во старици за да се вакцинираат 

Слободен печат
Aмериканки од сојузната држава Флорида се маскирале во старици за да добијат втора доза од вакцината, јавуваат американските медиуми. Како што извести Уредот за јавно...