Tag : сател

Еспресо Мода Шоу биз

Жена која зрачи од сексипил и на 53 години: Синди Крафорд во зелен сатен! (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпознатите манекенки на светот се прошета во фустан од зелен сатен, кој ја следеше линијата на нејзиното перфектно тело. Прекрасниот миди фустан има...