13 C
Скопје

Tag : Сафет Исовиќ

Вести Регион

Весела вест од болница: Пациент и медицински сестри пеат народни песни за време на операција

Илинка Иљоска
Вирално видео на кое се гледа пациент како лежи на операциската маса кој заедно со медицинскиот персонал го пее хитот „Sve behara“ од Сафет Исовиќ,...