Tag : руби мае

Останатo Спорт

Ја остави поради старлети, а сега ја моли да се врати назад (ФОТО)

Слободен печат
Додека на фудбалските терени, кариерата му оди во нагорна линија, Деле Али направи една од најголемите грешки во приватниот живот. На фудбалерот на Тотенхем му...