18.8 C
Скопје

Tag : разубавете

Магазин Магазин слајдер Семејство

ФОТО | Имате прекрасни чинии кои само собираат прашина? Искористете ги и разубавте си го домот!

Слободен печат
Последен тренд кога станува збор за уредување на домот се прекрасните чинии закачени на ѕидовите. Освен што му даваат доза на боја и текстура на...
Магазин Магазин слајдер Храна

Разубавете си го ова попладне: Најсочната пита со вишни!

Слободен печат
Без оглед колку често ќе ја подготвувате, секогаш повторно и повторно ќе се навраќате на неа… Потребни состојки: 500 гр кори за пита, 1 литар...