10.8 C
Скопје

Tag : професорот

Вести Регион Слајдер

Поддршка за Радуловиќ по апсењето на професорот по глума Алексиќ

МИА Агенција
По веста дека познатиот сопственик на белградската школа за глума, Мирослав Мика Алексиќ, е приведен во полиција под обвинение за силување и сексуално злоставување на...