Синот на Том Круз и Никол Кидман кариерата ја посвети на плескавици

Синот на Том Круз (58) и на Никол Кидман (52), 26-годишниот Конор Круз, се пофали на Инстаграм со новиот профил што го посвети на храната. Неговиот инстаграм-профил наречен „ConnorsMeatShack“ го креирал со помош на најдобрата пријателка Ким Џојс, а дуото ќе ги споделува своите омилени рецепти со обожавателите на социјалните мрежи. „Следете нѐ ако сакате …

Синот на Том Круз и Никол Кидман кариерата ја посвети на плескавици Read More »