12.8 C
Скопје

Tag : Паенг Мин-Вук

Магазин Магазин слајдер Технологија

ВИДЕО: Дизајнер од Јужна Кореја создаде „Трето око“ за корисниците на паметни телефони

Слободен Печат
Индустриски дизајнер од Јужна Кореја измисли сатирчно решение за „телефонските зомбиња“, односно корисниците на „паметни телефони“ кои не можат да го оттргнат погледот од телефонот...