• новица василевски

ФОТО | Австралија им годи: Фолк пејачката Татјана Лазаревска со фотки од пораснатите синови

Познатитот фолк –пар Татјана Лазаревска и Новица Василевски пред седум години ја напуштија Македонија и се преселија во Австралија.   View this post on Instagram   A post shared by Tatjana Lazarevska (@tatjanalazarevska_official) На социјалните мрежи, Татјана е доста активна и редовно споделува фотографии на кои се гледа дека таа и нејзиното семејство уживаат во …

ФОТО | Австралија им годи: Фолк пејачката Татјана Лазаревска со фотки од пораснатите синови Read More »