Tag : Муслимански свештеник

Вести Свет

Mуслимански свештеник објави шокантно видео со упатство за тепање на сопруги (ВИДЕО)

Слободен печат
Муслимански свештеник од Катар, земјата домаќин на светското фудбалско првенство во 2022 година, објави шокантно видео во кое ги советува мажите муслимани дека треба да...