1 C
Скопје

Tag : мишел џој фелпс

Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

МИШЕЛ „ЖАРИ И ПАЛИ“: Беше модел, но се одлучи за боксот! (ФОТО)

Слободен печат
Мишел Џој Фелпс во светот на славните влезе како модел за „Максим“ и актерка, иако нејзината филмографија е прилично „тенка“. Мишел се преориентираше на својата...