Tag : медисон кис

Останатo Спорт

Прва Мастерс титутла за Медисон Кис

Слободен печат
Медисон Кис е победничка на Мастерс турнирот во Синсинати откако во финалето беше поуспешна од минатогодинешната победничка Светлана Кузњецова во два сета со 7:5,7:6. Lift...