Tag : илчо захариев

Хроника

ОБНОВЕНО Се самоуби синот на Илчо Захариев

Слободен печат
Ноќеска во викендичка во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс- градоначалникот на Штип, Илчо Захариев, дознава „Слободен печат“ од извори во истрагата....