ОБНОВЕНО Се самоуби синот на Илчо Захариев

Ноќеска во викендичка во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс- градоначалникот на Штип, Илчо Захариев, дознава „Слободен печат“ од извори во истрагата. Од Министерството за внатрешни работи велат дека денеска во 09.50 часот во полициската станица Делчево од Итната медицинска помош во Делчево било пријавено дека во атар на село Звегор, делчевско …

ОБНОВЕНО Се самоуби синот на Илчо Захариев Read More »