Tag : хелена роза

Еспресо Шоу биз

Освојуваат со своите облини каде и да се појават: Овие Македонки имаат најголеми гради на естрадата (ФОТО)

Слободен печат
Пејачките секогаш се трудат да изгледаат што е можно поубаво и со својата појава да привлечат големо внимание каде и да се појават. Овие наши познати...
Еспресо Шоу биз

Хелена Роза за „Ексклузив“: Црвенковски ме покани во неговата спална соба

Слободен печат
Водителката Хелена Роза по неколку години за првпат гостуваше во македонска телевизиска емисија, во Ексклузив на 1ТВ. Роза, која веќе четири години живее во Нов...