12.8 C
Скопје

Tag : Доцна навечер

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Петиција против шоуто: Џејмс Корден критикуван дека е расист кон Азијците

Слободен печат
Британскиот водител е под голем притисок да откаже еден сегмент од неговото шоу „Доцна навечер“, наречен со необично име „Spill Your Guts“ или во буквален...