• џулија робертс

Џулија Робертс откри зошто одбивала проекти: Дали навистина поминаа 20 години?

Звучи неверојатно, но Џулија Робертс пред 20 години ја сними својата последна романтична комедија, жанр со кој инаку се прослави и се вивна високо во светот на славните. Холивудската убавица откри што е она што ја натерало да се повлече од филмскиот сет и црвените килими. Многумина ја паметат по најпознатите романтични комедии во Холивуд …

Џулија Робертс откри зошто одбивала проекти: Дали навистина поминаа 20 години? Read More »