1 C
Скопје

Tag : џенет џексон

Магазин Магазин слајдер Сцена

После 20 години се открила вистината: Џенет Џексон лажела дека имала абортус!

Васко Спасоски
На нејзините фанови им е познато дека познатата поп ѕвезда Џенет Џексон го загубила детето во далечната 1984 година, но нејзиниот поранешен сопруг тврди дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мистерија стара 36 години: Пејачката со децении крие дека има ќерка?

Слободен печат
На нејзините фанови им е познато дека познатата поп ѕвезда го загубила детето во далечната 1984 година, но нејзиниот поранешен сопруг тврди дека тоа не...