15.8 C
Скопје

Tag : богатата

Магазин Магазин слајдер Сцена

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат
Козметичката компанија на популарната богаташка не работи добро во последно време… Имено, како што пренесуваат странските медиуми, богатата наследничка Тамара Еклстон во една година загубила...