Tag : бес

Магазин Магазин слајдер Сцена

Наоми Вотс тешко се справува со карантинот: Доживеа мал нервен слом! (ВИДЕО)

Слободен печат
Големите холивудски ѕвезди се дома додека трае пандемијата, а дека не им е лесно да ја поднесат изолацијата од општеството докажува 51-годишната актерка Наоми Вотс....
Еспресо Шоу биз

КЛОЕ ГИ РАЗЛУТИ МАЈКИТЕ НИЗ СВЕТОТ: Бесни поради подарокот за малата Тру

Слободен печат
Клое само ладнокрвно одговорила дека се работи за играчка и им посакала убав ден на своите следбеници...