• Антонио Ридигер

„Кралските“ желби во 2022 година: Халанд, Мбапе, Ридигер, Џејмс..!

Следното лето би можело да биде многу возбудливо кога станува збор за преодниот рок и колку екипите би биле активни на фудбалскиот трансфер пазар. Во центарот на вниманието се очекува да бидат две ѕвезди, играчот на ПСЖ, Килијан Мбапе и членот на Борусија Дортмунд, Ерлинг Халанд. И двајцата веќе подолг период се поврзуваат со трансфер …

„Кралските“ желби во 2022 година: Халанд, Мбапе, Ридигер, Џејмс..! Read More »