-4 C
Скопје

Tag : актерска

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон последните 80 долари ги потрошила на аудицијата за „Пријатели“ – Улогата ја издигна во Холивуд, а денес е една од најплатените актерки (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка за малку ќе се откажала од актерската кариера кога последните пари ги потрошила на сет фотографии со кои се појавила на аудицијата за...
Забава Магазин

ОСКАРИ 2020: Најпознатите глумци кои никогаш не добиле Оскар

Слободен печат
Честопати се случува, ако не и на секое издание, по Оскарите да се води дискусија за резултатот: секогаш има некои кои не се согласуваат со...