Tag : 56-годишна жена

Еспресо Жена Слободна ТВ Шоу биз

Италија, Турција, Франција: Каде ЛЕТУВАА познатите Македонки (ВИДЕО)

Слободен печат
И ова лето најпознатите Македонки фаќаа тен на познатите плажи во соседството, а дел од нив го одврзаа ќесето и отпатуваа на подалечни дестинации…...
Хроника

Исчезна 56-годишна жена

МИА Агенција
Исчезната е 56-годишна жена, жител на селото Мождивњак, Кривопаланечко. Случајот го пријавила во полиција  нејзината снаа во текот на вчерашниот ден, информираат од Секторот за...