СИЛИКОНИ НА КОМПЕНЗАЦИЈА: Зошто Луна Џогани толку често ги фотографира новите гради?

Луна Џогани не ги платила силиконите кои неодамна ги стави, туку со приватната клиника се договорила да ги рекламира по интервенцијата.

Токму поради тоа таа се снимаше и фотографираше уште додека беше во болничкиот кревет. Неа на Инстаграм ја следат над 430.000 корисници.

Оние кои ја следеа претходната сезона на „Задруга“ често слушаа како Луна се жали дека градите ѝ се мали и дека кога ќе заврши шоуто, ќе ги зголеми. Таа вети дека уште првиот ден откако ќе се оперира, за тоа ќе ги извести фановите.

Ваква операција во конкретната приватна клиника чини и до 3.000 евра, но таа ги доби бесплатно.

Прочитајте и...  Идеални кога сакате брз оброк: Брзи и сочни пица мафини

Прочитај повеќе

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Слободен печат

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Слободен печат

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Слободен печат

Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Слободен печат

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

12 − пет =

Прочитај повеќе

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Слободен печат

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Слободен печат

Идеални кога сакате брз оброк: Брзи и сочни пица мафини

Слободен печат

Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Слободен печат

Акутен или хроничен синуситис: Главни симптоми на воспаление на синусите

Слободен печат

Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Слободен печат