Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Познатиот рапер Стефан Ѓуриќ – Раста ги искористи убавите сончеви денови за да се сонча на базен во друштво на својата ќерка Тара која ја доби од бракот со пејачката Ана Николиќ.

Меѓутоа, после објавената фотка на која се гледа дека во пепелиникот има џоинт, јавноста се вознемери, па наиде на осуди, како од фановите, така и од медиумите.

Српски „Курир“ денес пишува дека раперот би можел да добие од 3 до 12 години затвор поради консумирање наркотици .

Досега се нема огласено ниту раперот, а ниту пак неговата поранешна сопруга Ана Николиќ.

Ова е спорната фотографија:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Конечно е откриено зошто не успеал првиот брак на Меган Маркл: Тревор бил доминантен во врската (ФОТО)

Слободен печат

11 докажани симптоми на ковид-19 што не смеат да се игнорираат

Слободен печат

Хороскоп за 12 август: Не откажувајте се од соништата!

Слободен печат

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски