Поликлиниката во Чаир изгубена во трева (ФОТО) – Слободен печат
Ваш агол

Поликлиниката во Чаир изгубена во трева (ФОТО)

Нема потреба од коментар, фотографиите кажуваат сè

До редакцијата на „Слободен печат“ пристигнаа фотографии од наша читателка на која се гледа дворот на поликлиниката во Чаир обраснат со голема трева.

„Нема потреба од коментар, фотографиите кажуваат сè“, ни пишува читателката.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close