1 C
Скопје

Папарацо фотографиите на познатата манекенка ја покажуваат суровата лага за реалноста на Инстаграм! (ФОТО)

Сопругата на славниот Џон Леџенд (41) со семејството ужива во Кабо Сан Лукас, од каде папараците ја фотографирале и ја пренеле реалната слика за тоа како навистина изгледа.

Криси Тајген (34) носела црвено-бело бикини, за кое многумина би кажале дека не е за жена на нејзини години, туку за малку повозрасни.

Таа била опуштена и расположена, со заштитна крема на лице, а покажа и се што Инстаграм не покажува, каде ја следат 30 милиони следбеници.

Погледнете ги фотографиите на овој ЛИНК.

Прочитајте и...  Зимски детокс напиток од само 2 состојки: Исчистете го телото од токсини и забрзајте го метаболизмот!

Поврзани вести

Ви го претставуваме виното ВРАНЕЦ 2019 од Стоби

Слободен Печат

„WhatsApp“ ги одложува новите промени за приватност: Корисниците се „преместуваат“ на други апликации

Слободен Печат

Сара Полсон ѝ го честиташе 78-от роденден на својата партнерка: Ти си ми сè

Слободен Печат

По пет години Гвен Стефани конечно доби дозвола од Ватикан да се разведе

Слободен печат

Сопругата го обвини Др. Дре за семејно насилство: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат

Помош во кујната: На кои начини можете да го искористите оризот

Слободен печат

Остави Коментар