Орландо Блум сака да има деца со Кејти Пери!

Актерот Орландо Блум (42) во едно недамнешно интервју изјавиле дека сака да основа поголемо семејство со пејачката и негова вереничка, Кејти Пери, пишува news18.com.

Навистина сакам да уживам со семејството и пријателите, мојот син и да имам уште повеќе деца. Сакам да бидам сигурен кога ќе почнам да го остварувам тоа да биде со полно срце и многу јасно, а не само романтична идеја“, рекол тој нагласувајќи дека врската треба да се сфаќа озбилно.

„Кога си помлад, сите сме обземени од холивудската идеја за љубов и врски, брак и деца. Тоа што навистина е потребно е комуникација и компромис“, додава тој.

За актерот љубовта е моментално во „едноставните и мали моменти“. Прекрасниот познат пар се вери за Валентајн оваа година. Медиумите истакнуваат дека нивната венчавка би можела да биде во декември, додека неименувани извори тврдат дека тоа ќе биде мала и интимна церемонија со членовите на потесното семејство и некои поблиски пријатели.

Прочитајте и...  Родителите на деца од школска возраст се враќаат на работа, но не и оние кои имаат деца во градинка

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат