Невремето не ги исплаши туристите: За влез во Грција се чека и до два часа – Слободен печат
Ваш агол

Невремето не ги исплаши туристите: За влез во Грција се чека и до два часа

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката граница, каде што за влез во Грција се чека скоро два часа.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close