Нема да ви се верува! Погледнете каква жена има најубавиот Арап на светот! (ФОТО)

Омар Боркан Ал Гала е фотограф, модел и поет и е познат ширум светот. Милиони фанови секојдневно будно ја следат секоја негова објава на социјалните мрежи, посакувајќи го за себе овој ориентален принц.

Овој човек неофицијално ја има добиено титулата „најубавиот и најшармантниот Арап на светот“.

 

View this post on Instagram

 

☺️

A post shared by Omar Borkan عمر بركان (@omarborkan) on

Омар станал популарен кога дошол во Саудиска Арабија од Ирак. Тогаш бил протеран од Саудиска Арабија, бидејќи се сметало дека е премногу убав и секси. Се сметало дека неговата убавина може да полуди многу традиционални жени.

Меѓутоа, овој инцидент го направил Омар многу популарен, па многу фирми го ангажирале како манекен и промотер.

Во последно време, обожавателките не можат да му простат за тоа што е оженет, па уште и со таква жена!

Прочитајте и...  Најбизарните ријалити шоуа: Живеат голи, жените се пораѓаат во дивина, а 15 мажи се натпреваруваат кој ќе ѝ направи дете на една жена

Имено, многумина сметаат дека неговата сопруга е премногу мажествена и грда за да биде венчана со толку убав маж.

 

View this post on Instagram

 

Waiting on the weekend like 😒

A post shared by Omar Borkan عمر بركان (@omarborkan) on

Луѓето ширум светот најмногу и’ замеруваат на Јасмин поради тоа што има направено неколку пластични операции и што има нагласени веѓи и усни.

Погледнете ги нејзините фотографии па проценете сами…

 

View this post on Instagram

 

Eyes always tell the truth.. who agrees ? 👀

A post shared by Yasmin Oweidah (@yasmin.jaz) on

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Yasmin Oweidah (@yasmin.jaz) on

 

View this post on Instagram

 

Eyes speak louder than words. 😘

A post shared by Yasmin Oweidah (@yasmin.jaz) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат