Tag : арап

Еспресо Шоу биз

Нема да ви се верува! Погледнете каква жена има најубавиот Арап на светот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Омар Боркан Ал Гала е фотограф, модел и поет и е познат ширум светот. Милиони фанови секојдневно будно ја следат секоја негова објава на социјалните...
Вести Свет

АРАП ИМА 84 ДЕЦА! Кога слушна дека новинарот има една жена, реагираше УРНЕБЕСНО (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото кое кружи на интернет ги воодушеви сите. Имено еден Арап во разговор со новинар обелодени дека има 84 деца, на што репортерот искрено му...