Лила Филиповска објави чудна фотографија на Инстаграм, па и порачаа: Избричи си ги рацете! (ФОТО)

Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска на својот профил на Инстаграм објави помалку чудна фотографија која предизвика и чудни прашања и пораки од нејзините обожаватели.

Имено, Филиповска објави селфи-фотка на која во преден план се две влакнести раце. На прв поглед ќе помислите дека тоа се рацете на водителката, но повеќе од јасно е дека такво нешто не може да се случи.

Најверојатно станува збор за рацете на нејзиниот син Филип или асистентот Спасе, кои само се потрудиле да и помогнат да направат ваква интересна фотка.

Под фотографијата има доста интересни и смешни коментари, а еден од обожавателите и порача: „Лила, избричи си ги рацете“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Носењето златен накит не е привилегија само за жените. Напротив и претставниците на машкиот пол се големи љубители на накит особено ако е тој од @ador_gold ❤️ Новата колекција на модерни, уникатни машки алки е веќе на пултот на Адор голд , одберете додека сеуште има ❤️ . . Уникатен накит од 14 каратно злато и 40 годишна традиција 🧡 #adorgold #14kgold #goldenlove #hostlife #lovemylife #lovemyjob #alwayshappy #fashionpost #jewelry #stylishjewelry #adorjewel #fashionpost #hair #hairstyles #makeup #anfi #stayfocused #foryoureyesonly #lilafilipovska #fashionpost Photo by @rolladobolla ❤️

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Прочитајте и...  Стајлингот на Меланија Трамп е за чиста десетка: Во овој фустан секоја жена изгледа феноменално! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Докторка сподели трик со кој подобро ќе ви стои маската! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Петровиот принцип“: Зошто има многу неспособни луѓе на високите позиции?

Слободен Печат

Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

Слободен печат

Поранешното момче се огласи по исчезнувањето на убавата актерка, на несреќниот настан реагираше на свој начин

Слободен печат

Детали од снимањето на „Пиратите од Карибите“: Зошто Џек Спароу има златни заби и кој актер ја одбил главната улога мислејќи дека филмот ќе биде промашување

Слободен печат

Стајлингот на Меланија Трамп е за чиста десетка: Во овој фустан секоја жена изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Ќе блескаат како нови: Совршен трик за чистење на прозорите со пена за бричење! (ВИДЕО)

Слободен печат